#geleceğibugünyaşa

Dijital Marketing

Dijital Marketing

Digital-Marketing

Arowana M.I.C.E olarak markanıza özel dijital marketing çalışmalarını size özel tasarım ve konseptler ile yürütüyoruz. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

– Web Tasarımı Hizmeti

Firmanıza özel kurumsal web sitesi tasarım hizmeti sunmaktayız. Sizin istekleriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda her zaman profesyonel destek ve çözümler sunmaktayız.

.

– Sosyal Medya Yönetimi

Firmanızın sosyal medya hesaplarınızı sizin konseptinize özel olarak yönetmekteyiz. Facebook, Twitter, Instagram ve diğer tüm sosyal mecralarda profesonel destek ve çözümler sunuyoruz . Firmanızı sadece web sayfaları üzerinden değil ; aynı zamanda sosyal  medya yönetlerimiz ile hedeflediğiniz her kullanıcı veya müşteriye ulaşmanız için size kendi çözümlerimizi sunuyoruz . Bizimle çözüm ortağı olmak ister misiniz ?

 

 

 

 

-SEO

İsminizi büyütmek , arama motorlarında daha üst sıralarda çıkmak istiyorsanız , eğer bir ulaşmak istediğiniz kullanıcı profili var ise “SEO” ile arama motoru  optimizasyonu ile bilinirliğinizi eve trafiğinizi arttırmak için size güzel çözümler sunuyoruz.

 

 

 

-Google Ads , 

Google üzerinde reklam verip siteniz üzerinde trafik oluşturmak ,ürün bilinirliğini ve satışlarınızı arttırmak istiyorsanız ; oluşturduğumuz hedefli , sektör alanına yönelik hedef ve rakip analizleri ile yerel ya da bölgesel reklam kampanyaları oluşturuyoruz .

test amaçlı