#geleceğibugünyaşa

Dijital M.I.C.E

DİJİTAL M.I.C.E

– E-Kongre ve Webinar
– Sanal Toplantı
– Dijital Lansman (Online Lansman)
– Online Etkinlikler
– XR Virtual Event Organizasyon Yönetimi

– Xtended Reality Toplantı Yönetimi
– Phygital Etkinlik Yönetimi­
– Dijital Konserler
– Canlı Yayın Etkinlikleri

Arowana M.I.C.E olarak markanıza özel dijital etkinlik tasarım ve özel konseptlerimiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Canlı Yayın Hizmetleri

Kongre,canlı cerrahi ve interaktif katılımcılı canlı yayınlar gerçekleştirerek; toplantı, etkinlik ve webcast yayınlarıyla, tek kameralı çekimden birden çok kameralı reji kaydına kadar, son teknoloji ekipmanı ve profesyonel ekibiyle arowana mice yüksek kalite hizmet vermektedir.

İnternet Üzerinden Canlı Yayın Sağlanan Etkinlikler:

Kurumsal/Bireysel Etkinlik Yayınları, Konser Yayınları, Eğitim İçerikli Canlı Yayınlar, Basın Toplantıları, Kurum içi bilgilendirme toplantıları

Etkinliklerinizi internet aracılığıyla canlı yayınlıyoruz. 1 kameralı veya çok kameralı – rejili seçeneklerimizle, etkinliklerinizin tüm dünyadan izlenmesi için ekonomik çözümler üretiyoruz. Birkaç dilde ve hedeflediğiniz izleyici sayısı doğrultusunda yayın yapıyoruz.

• 1 kameralı yayın
• Çok kameralı yayın – rejili
• Çok dilde yayın imkanı
• Sınırsız tekil izleyici kapasitesi
• PC ve mobil cihazlardan izleme – tablet, ios, android vs
• Web sitenizde canlı yayın linki
• Şifreli yayın opsiyonu

Webcast ile Neler Yapabilirsiniz ?

İnternet üzerinden erişilen canlı yayınlar, Bölgesel eğitim toplantıları, Kongre, kurs, panel Eş zamanlı birden çok salondaki toplantının yayınını yapabilirsiniz, Simultane çeviri içeren toplantılarda izleyicilere ZBOX webcast üzerinde dil seçeneği sunabilirsiniz, Webcast ile interaktif katılımcılarınıza sanal keypad olanağı sağlayabilirsiniz.
Kongre Canlı Yayınları
Sağlık çalışanlarına yönelik olarak; kongreye katılamayan izleyiciye, konuşmacıları internet üzerinden izleyebilme olanağı sağlayabilir konuşmacıların sunumlarını takip edebilirsiniz.
Uzmanına Danışalım
Kısa sunumlardan oluşan yayın süresinin büyük kısmının soru cevap bölümüne ayrıldığı eğitimlerden oluşan canlı yayınlardır.
webcast ile neler yapabiliriz

Arowana E-Kongre

Çeşitli toplantı organizasyonları, sosyal ve sanatsal etkinlikler, e-kongre, canlı yayın, webinar, eğitim seminerleri, bayi toplantı organizasyonları için firma ve kurumların ihtiyaçlarına uygun her türlü görsel, basılı, toplantı sunumları ve teknik uygulamalar ile ilgili organizasyonunuz misafirlerine hizmet verir.

Organizasyon türüne göre mekanın hazırlanması, düzeni, sahne ekipmanları gibi (en ileri teknolojilere sahip aydınlatma, ses sistemi vb.) hizmetleri sunarken de profesyonel organizasyon ekibi ve lezzetli ikramları ile tüm toplantılarınızı üretken olduğu kadar keyifli bir hale dönüştürür.

Altyapı

Her yıl geliştirmiş olduğumuz ekipman ve alt yapıyla beraber Arowana Live depertmanımızda toplamda 12 personelimiz ile birlikte hizmet vermekteyiz. Dünyanın dört bir yanından sizleri sanal ortamda bir araya getirmekteyiz.

Ekipmanlarımızın hepsi üst düzey Apple ürünü olmakla beraber sanal saldırılara karşı üst düzey güvenlik önlemlerimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz.

live altyapı

Live (Canlı Yayın)

Kongre,canlı cerrahi ve interaktif katılımcılı canlı yayınlar gerçekleştirerek; toplantı, etkinlik ve webcast yayınlarıyla, tek kameralı çekimden, birden çok kameralı reji kaydına kadar, son teknoloji ekipmanı ve profesyonel ekibimizle yüksek kalite hizmet vermekteyiz.
İnternet Üzerinden Canlı Yayın Sağlanan Etkinlikler: – Kurumsal/Bireysel Etkinlik Yayınları – Konser Yayınları – Eğitim içerikli Canlı Yayınlar – Basın toplantıları, Kurum içi bilgilendirme toplantıları
Etkinliklerinizi internet aracılığıyla canlı yayınlıyoruz. tek kameralı veya çok kameralı -rejili seçeneklerimizle, etkinliklerinizin tüm dünyadan izlenmesi niçin ekonomik çözümler üretiyoruz. Anlık giriş sayısı, veri sayısı, kayıt yapan kişi sayıları gibi istediğiniz her istatiksel bilgiyi vermekteyiz.
dijital meeting referans 1

Video Konferans Salonu

– Banner Sponsorlukları Görsel Yükleme

– Banner Sponsorlukları Video Yükleme

– Kırlangıç Sponsurlukları Görsel Yükleme

video konferans

Fuaye Alanı

– Kırlangıç Sponsurlukları Görsel Yükleme

– Dijital Billboard Görsel Yükleme

– Dijital Billboard Video Yükleme

– Salon Kapıları Giydirme Görsel Yükleme

fuaye alanı

Stand Alanı

fuar stand alanı

Mobil Uygulama

Kongredeki bilgilere ulaşmanın en kolay yolu olacak uygulama, ayrıca kongre ile ilgili anlık duyuruların yapılması, anketlerin uygulanması, oturumlardaki keypad aktivitelerine ayrıca bir cihaza ihtiyaç duymadan katılma imkanı sağlayarak tüm katılımcılara kongreyi interaktif şekilde yaşama fırsatı sunacaktır.

Dünya’da ve Türkiye’de en yaygın şekilde kullanılan telefon ve tablet işletim sistemleri IOS ve Android tabanlı çalışacak olan uygulama, kongre katılımcıları dışındaki diğer hekim, hemşire ve sağlık çalışanları tarafından da ücretsiz olarak kullanılabilecektir.
mobil uygulama

Mobil Uygulama Reklamları

AÇILIŞ EKRANI REKLAM ALANI
Uygulama açıldığında, ana ekran gelmeden önce reklam veren firmanın belirleyeceği görsel, tam ekran boyutunda 3 saniye görüntülenecektir. Bu alan bir sonraki toplantıya kadar görünür olacaktır.
UYGULAMA İÇİ ALT BANT REKLAM ALANI
Uygulama açıldığında, ana menü ve diğer uygulama ekranlarında reklam veren firmanın belirleyeceği görsel görüntülenecektir. Uygulama açık olduğu sürece, belirlenen reklam alanında görsel görüntülenecektir.
GENEL DUYURU-DÜZ METİN
Uygulama ile uygulamayı kullanan tüm katılımcılara duyurusunu yapmak istediğiniz konuyla ilgili düz metin mesajı iletilecektir. Gönderilecek mesajlar, ‘Bildirim’ olarak telefon veya tablet ekranında direkt olarak görüntülenecektir.
GENEL DUYURU – GÖRSELLİ
Uygulamayı kullanan tüm katılımcılara duyurusunu yapmak istediğiniz konu ile ilgili içerisinde firma ve ürün logosu bulunan mesaj iletilecektir. Gönderilecek mesajlar, ‘Bildirim’ olarak telefon veya tablet ekranında direkt olarak görüntülenecektir. Duyuruda yer alacak firma ve ürün logosu mesaj açıldığında görüntülenecektir.
ANKET UYGULAMASI
Firmanızın bilgi toplamak istediği herhangi bir konuda, uygulamayı kullanan tüm kullanıcılara açık olacak anketler oluşturulabilecektir. Anket başlatıldığında tüm kullanıcılara ‘Bildirim’ olarak anket ile ilgili duyuru yapılacak ve anket sonuçlanana kadar, ana menüdeki ‘Anketler’ bölümünde aktif olarak yer alacaktır.
arowana

Bilgilendirme

Sms Gönderimi
Katılımcılara duyurularınızı, davetlerinizi, hatırlatmalarınızı vb. gibi bildirimlerinizi SMS aracılığı ile iletebilirsiniz.

Newsletter Gönderimi
Katılımcılara duyurularınızı, davetlerinizi, hatırlatmalarınızı vb. gibi bildirimlerinizi e-posta aracılığı ile iletebilirsiniz.

test amaçlı